BetFred.com - The Bonus King

Рома – Клуж

Bookmark and Share
Roma-totti

Подобни статии

Играй НА ЖИВО Рома – Клуж в bet365

Рома – Клуж

На „Стадио Олимпико” ще се изиграе вторият двубой от група „Е” в Шампионската лига. В него вицешампионът на Италия Рома посреща румънския първенец ЧФР Клуж. „Римските вълци” загубиха първия си двубой от Байерн с 0:2, а румънците победиха Базел с 2:1.

РОМА

Отборът на Рома, който стартира сезона по кошмарен начин, изглежда започва да се посъвзема. В събота вечер „вълците” от „вечния град” победиха отново на „Олимпико” шампиона на Италия и Европа Интер с 1:0, като победното попадение за Рома отбеляза черногорският нападател на тима Мирко Вучинич, накзавайки „нерадзурите” в 92-ата минута на срещата. Така „вълците” стартира леко по леко да си стъпват отново на краката, но все още остават в зоната на изпадащите след дебютните пет кръга в Серия А. В Шампионската лига нещата също не потръгнаха. Възпитаниците на Клаудио Раниери загубиха първия си двубой от тунира с 2:0 на „Алианц Арена” от финалиста от миналогодишното издание Байерн Мюнхен. Точни за „баварците” бяха Мюлер и Клозе, които донесоха победата на своя тим с две попадения в последните десет минути на двубоя. Така Рома днес излиза за задължителна победа, но историята между италианците и Клуж не е много приятна що се отнася до мачовете в италианската столица. Преди две години, когато Рома и Клуж бяха отново в една група от турнира румънците напук на всички прогнози победиха „вълците” с 2:1 насред „Олимпико”. Така че днес Тоти, Вучинич и компания трябва да имат едно на ум.

КЛУЖ

Шампионът на Румъния Клуж стартира с победа второто си участие в групите на Шампионската лига. Възпитаниците на Сорин Карту победиха швейцарския първенец Базел с 2:1 на своя „Константин Радулеску”. Румънският отбор водеше още до 13-ата минута с 2:0. Головете за Клуж бяха дело на Рада и Траоре, а за Базел бе точен Стокър в края на полувремето. Изглежда Клуж са насочили изцяло силите си в Шампионската лига, тъй като след девет кръга в румънския шампионат тимът е на незавидната за него 12-та позиция с едва 9 точки в актива си. Преди две години Клуж направи пълен обрат на „Олимпико” срещу Рома, побеждавайки италианците с 2:1. Тогава месия за тима бе Кулио, а начело на Клуж бе бившият наставник на ЦСКА и настоящ на Динамо (Букурещ) Йон Андоне. Футболни прогнози за Рома – Клуж: средно голям залог за Рома

Прогноза: 1

Залог: 8/10

Коефициент: 1.45       oт www.bet365.com

Много по – високи коефициенти от Еврофутбол само в bet365


Topics: , , , , , ,





Акценти

Вижте също

Прогноза за 19.09.2011 thumbnail

Прогноза за 19.09.2011

Гостите са я закъсали като Марко на косово поле. Последните им 11 гостувания са истински ад - 10 загуби. Дето се казва, който не е играл с тях, той не ги размазал. Очаквам и сега да е същото.
Турция-България 15.07.2011 thumbnail

Турция-България 15.07.2011

Женският ни национален отбор излиза днес от 19.30 часа в Турция срещу домакините в полуфинална среща от Европейска лига. Миналата година, нашите успяха да ударят съперничките си, но сега ситуацията е друга.
Ливърпул – Тотнъм thumbnail

Ливърпул – Тотнъм

В един
Блекбърн – Манчестър Юнайтед thumbnail

Блекбърн – Манчестър Юнайтед

НА ЖИВО
Барселона – Реал Мадрид thumbnail

Барселона – Реал Мадрид

Pro-soccer.info Topsites List